AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/pfp-150/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkLAUNCH
Gewicht8500 g
AccutypenLoodzuur, AGM, GEL, LFP, NCM/NMC
Uitgangsstroom150A max
Bedrijfsmodi5 modi: laden, spanningsstabilisatie bij programmeren, showroom, starten, herstel
Programmeermodus12-14.8VDC / 2-150A
Bescherming6 beveiligingen met alarm: omgekeerde polariteit, kortsluiting, oververhitting, lage spanning, overladen, gelijkrichting
Ingangsspanning110VAC
Vermogen1800W
Kabellengte9.84 ft
Afmetingen17.33 X 16.15 X 5.52 in
Gewicht19.84 lbs
CompatibiliteitVoeding voor het programmeren/flashen van voertuig-ECU's op 12V en voor laden

Details

Stabiele spanning voor moduleprogrammering, plus laden en starthulp

De PFP-150 levert een stabiele, regelbare voeding van maximaal 150 A aan de voertuigaccu tijdens het programmeren of flashen van modules, om gegevensverlies of schade aan modules te helpen voorkomen. Spanningsbewaking en beveiligingen met alarmen zijn ingebouwd.

  • Tot 150 A
  • 5 werkmodi
  • Beveiligingen met alarmen: 6
  • Van loodzuur tot NCM/NMC
  • LCD met achtergrondverlichting

Belangrijkste kenmerken

  1. Programmeermodus

    Houdt de accuspanning stabiel terwijl de ECU van het voertuig wordt geprogrammeerd of geflasht.

  2. Laadmodus

    Laadt accu's in of buiten het voertuig.

  3. Showroommodus

    Continu laden met lage stroomsterkte voor voertuigen in de showroom.

  4. Startmodus

    Starthulp voor voertuigen met lege accu's.

  5. Herstelmodus

    Analyseert de accustatus en geeft indien nodig aan dat reparatie nodig is.

Meer specificaties

Laadspanning 12 VDC
Scherm LCD met achtergrondverlichting

Inhoud van de doos

  • PFP-150-hoofdeenheid
  • Accuklemkabels met aansluiting
  • Draagtas voor accukabels
  • AC-netsnoer
  • Gebruikershandleiding

Instellen, modi en beveiligingen: PFP-150-gebruikershandleiding (PDF).

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
LAUNCH
Gewicht
8500 g
Accutypen
Loodzuur, AGM, GEL, LFP, NCM/NMC
Uitgangsstroom
150A max
Bedrijfsmodi
5 modi: laden, spanningsstabilisatie bij programmeren, showroom, starten, herstel
Programmeermodus
12-14.8VDC / 2-150A
Bescherming
6 beveiligingen met alarm: omgekeerde polariteit, kortsluiting, oververhitting, lage spanning, overladen, gelijkrichting
Ingangsspanning
110VAC
Vermogen
1800W
Kabellengte
9.84 ft
Afmetingen
17.33 X 16.15 X 5.52 in
Gewicht
19.84 lbs
Compatibiliteit
Voeding voor het programmeren/flashen van voertuig-ECU's op 12V en voor laden

Schrijf een review

LAUNCH PFP-150 150A accuonderhoudslader en voeding voor programmering
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

PFP-150
LAUNCH PFP-150 150A accuonderhoudslader en voeding voor programmering

US$1,000.00

In winkelwagen