AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/autel-maxitpms-ts508wf-wifi-tpms-programming-tool/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkAUTEL
Gewicht390 g
TPMS functiesAlle bekende sensoren activeren/uitlezen, inleren, inleren via OBDII, resetten van de voorgeschreven bandenspanning
SensorprogrammeringAlleen MX-Sensor: kopiëren via OBD, automatisch aanmaken 1-16
ModiSnelle modus / geavanceerde modus
UpdatemethodeWi-Fi of USB
Scherm2.3" TFT 320x240
Accu3.7 V 3200 mAh
Afmetingen215 × 105 × 37 mm
Gewicht0.39 kg
VoertuigdekkingCirca 99% van de voertuigmodellen wereldwijd
Software-updateslevenslang gratis updates

Details

Activeer, lees, leer opnieuw in en programmeer TPMS-sensoren met één handheldapparaat

De MaxiTPMS TS508WF activeert alle bekende OE-sensoren, leest de sensorstatus uit, controleert de werking van het TPMS-systeem, programmeert MX-Sensors van Autel en voert inleerprocedures uit, met software-updates via Wi-Fi of USB.

  • Activeren / uitlezen / opnieuw inleren
  • MX-Sensor-programmering
  • Snelle en geavanceerde modi
  • Updates via Wi-Fi
  • Signaaltest van sleutelafstandsbediening

Belangrijkste kenmerken

  1. TPMS-statusscherm

    Lees de sensor-ID's uit die in de ECU zijn opgeslagen, controleer of de sensor-ID's en ECU-ID's overeenkomen, lees en wis DTC's en bekijk de DTC-beschrijvingen.

  2. Sensorgegevens in één oogopslag

    Toont de sensor-ID, de druk in psi en, bij ondersteunde sensoren, de levensduur van de batterij.

  3. Begeleide inleerprocedures

    Toont voertuigspecifieke inleerprocedures en voert inleerprocedures via OBDII uit.

  4. Twee opties voor MX-Sensor-programmering

    Kopiëren via OBD schrijft de ID die in de ECU is opgeslagen; automatisch aanmaken genereert nieuwe ID's wanneer de oorspronkelijke ID niet kan worden verkregen.

  5. Bandentype en bandenspanning selecteren

    Als alle TPMS-storingen zijn gewist en de banden op de op de bandenspanningssticker aangegeven spanning zijn gebracht, maar het TPMS-lampje blijft branden, selecteer je het bandentype en stel je de juiste drukwaarde in; het resetten van de voorgeschreven bandenspanning werkt bij ondersteunde voertuigen.

  6. Updaten zonder computer

    Werk de software rechtstreeks bij via Wi-Fi of via USB.

Meer specificaties

Accutype Li-polymeer
Bedrijfstemperatuur 0°C tot 50°C (32°F tot 122°F)
Opslagtemperatuur -20℃ tot 70℃ (-4℉ tot 158℉)

Inhoud van de doos

  • 1×MaxiTPMS TS508WF
  • 1×OBD II-kabel
  • 1×USB-kabel
  • 1×AC-adapter
  • 1×Paklijst
  • 1×Draagkoffer

Goed om te weten

Let op
  • Sensorprogrammering werkt alleen met Autel MX-Sensors.

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
AUTEL
Gewicht
390 g
TPMS functies
Alle bekende sensoren activeren/uitlezen, inleren, inleren via OBDII, resetten van de voorgeschreven bandenspanning
Sensorprogrammering
Alleen MX-Sensor: kopiëren via OBD, automatisch aanmaken 1-16
Modi
Snelle modus / geavanceerde modus
Updatemethode
Wi-Fi of USB
Scherm
2.3" TFT 320x240
Accu
3.7 V 3200 mAh
Afmetingen
215 × 105 × 37 mm
Gewicht
0.39 kg
Voertuigdekking
Circa 99% van de voertuigmodellen wereldwijd
Software-updates
levenslang gratis updates

Schrijf een review

AUTEL MaxiTPMS TS508WF TPMS-inleer- & programmeerapparaat met updates via Wi-Fi
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

MaxiTPMS TS508WF
AUTEL MaxiTPMS TS508WF TPMS-inleer- & programmeerapparaat met updates via Wi-Fi

Prijsklasse: US$279.00 tot US$389.00

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina