AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/maxitpms-ts501-pro/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkAUTEL
Gewicht400 g
SensorprogrammeringMX-Sensor (315/433MHz): OBD-kopie, automatisch aanmaken 1-16
Opnieuw inlerenBij stilstaand voertuig, automatisch, OBD (3 modi)
TPMS functiesActivering, sensorgegevens uitlezen, foutcodes lezen/wissen via OBD, frequentietest van de sleutelafstandsbediening, bandentype/-druk selecteren
Scherm2.3-inch TFT-kleurenscherm 320x240
Accu3.7 V lithium-polymeer 2400mAh
InterfaceMini USB 2.0, online upgrade via USB
Afmetingen202.2 × 106.7 × 37.7 mm
Gewicht0.4 kg
CompatibiliteitActiveert alle bekende OE-TPMS-sensoren; programmering beperkt tot Autel MX-Sensor
Software-updatesLevenslang gratis software-updates

Details

TPMS-activering, opnieuw inleren en MX-Sensor-programmering in één handheldapparaat

De TS501 PRO activeert OE-TPMS-sensoren, leest sensorgegevens uit, leert sensoren opnieuw in op het voertuig met drie procedures op het apparaat en programmeert Autel MX-Sensors. Hij leest en wist ook TPMS-foutcodes via de OBDII-poort.

  • 3 inleermodi
  • MX-Sensor-programmering
  • Sensoractivering
  • Test van de sleutelafstandsbediening
  • levenslang gratis updates

Belangrijkste kenmerken

  1. Drie inleerprocedures

    Stationair, automatisch en via OBD inleren van OE-sensoren schakelt het TPMS-waarschuwingslampje uit na vervanging van de sensoren; voertuigspecifieke inleerprocedures worden op het scherm weergegeven.

  2. Twee programmeeropties

    Programmeer Autel MX-Sensors (315/433MHz) door de ID via OBD te kopiëren of automatisch 1–16 sensoren aan te maken.

  3. Draadloze sensoractivering

    Activeert de meeste OEM-TPMS-sensoren en toont de sensor-ID, bandenspanning, bandentemperatuur, sensorbatterij, positie en frequentie.

  4. TPMS-systeemdiagnose

    Sluit het apparaat aan op de OBDII-poort om foutcodes uit te lezen en te wissen; het statusscherm van het TPMS-systeem toont storingen.

  5. Instellingen voor sleutelzender en banden

    Test sleutelafstandsbedieningssignalen en kies bandentype en -druk.

Meer specificaties

Bedrijfstemperatuur 0 tot 50°C (32 tot 122°F)
Opslagtemperatuur -20 tot 70°C (-4 tot 158°F)

Inhoud van de doos

  • 1×TS501 Pro-hoofdeenheid
  • 1×Hoofdkabel
  • 1×Mini-USB-kabel
  • 1×Stekker
  • 1×Instructies

Goed om te weten

Let op
  • Sensorprogrammering werkt uitsluitend met Autel MX-Sensors.

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
AUTEL
Gewicht
400 g
Sensorprogrammering
MX-Sensor (315/433MHz): OBD-kopie, automatisch aanmaken 1-16
Opnieuw inleren
Bij stilstaand voertuig, automatisch, OBD (3 modi)
TPMS functies
Activering, sensorgegevens uitlezen, foutcodes lezen/wissen via OBD, frequentietest van de sleutelafstandsbediening, bandentype/-druk selecteren
Scherm
2.3-inch TFT-kleurenscherm 320x240
Accu
3.7 V lithium-polymeer 2400mAh
Interface
Mini USB 2.0, online upgrade via USB
Afmetingen
202.2 × 106.7 × 37.7 mm
Gewicht
0.4 kg
Compatibiliteit
Activeert alle bekende OE-TPMS-sensoren; programmering beperkt tot Autel MX-Sensor
Software-updates
Levenslang gratis software-updates

Schrijf een review

AUTEL MaxiTPMS TS501 PRO TPMS-inleer- & programmeerapparaat met 3 inleermodi
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

MaxiTPMS TS501 Pro
AUTEL MaxiTPMS TS501 PRO TPMS-inleer- & programmeerapparaat met 3 inleermodi

Prijsklasse: US$219.00 tot US$299.00

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina