AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/maxitpms-ts501-pro-2/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkAUTEL
Gewicht400 g
MX-Sensor-programmering315/433MHz, kopiëren via OBD, automatisch 1-16 aanmaken
InleermethodenInleren bij stilstaand voertuig, automatisch, via OBD
TPMS functiesActiveert alle bekende sensoren, leest ID/druk/temperatuur/batterijstatus uit, leest/wist TPMS-foutcodes, test sleutelafstandsbedieningen
Scherm2.3-inch TFT-kleurenscherm 320 x 240
Accu3.7 V lithium-polymeer 2400mAh
InterfaceMini USB 2.0
Afmetingen202.2 × 106.7 × 37.7 mm
Gewicht0.4 kg
CompatibiliteitAlle bekende OE TPMS-sensoren; programmering beperkt tot Autel MX-Sensor
Software-updatesLevenslang gratis updates (online via USB)

Details

Activeer, leer opnieuw in en programmeer TPMS-sensoren met één handapparaat

De MaxiTPMS TS501 Pro activeert bekende OE-sensoren, leert ze met drie procedures op het apparaat opnieuw in bij het voertuig, leest en wist TPMS-codes via OBDII en programmeert Autel MX-Sensors. Sensorprogrammering werkt uitsluitend met MX-Sensors.

  • Inleren bij stilstaand voertuig, automatisch & via OBD
  • MX-Sensor-programmering
  • TPMS-codes lezen/wissen
  • Test van de sleutelafstandsbediening
  • levenslang gratis updates

Belangrijkste kenmerken

  1. Drie inleerprocedures

    Stationair, automatisch en via OBD inleren schakelt het TPMS-waarschuwingslampje uit na vervanging van een sensor, en het apparaat toont voertuigspecifieke inleerprocedures.

  2. Sensoractivering en -gegevens

    Activeert de meeste OEM-sensoren draadloos en toont sensor-ID, bandenspanning, bandentemperatuur, sensorbatterijstatus (bij ondersteunde sensoren), sensorpositie en frequentie.

  3. MX-Sensor-programmering

    Programmeer Autel MX-Sensors (315/433MHz) door te kopiëren via OBD of door automatisch 1–16 sensoren aan te maken.

  4. TPMS-diagnose

    Wordt aangesloten op de OBDII-poort om TPMS-codes te lezen en te wissen, systeemstoringen te detecteren en weer te geven, en een scherm met de TPMS-systeemstatus te tonen.

  5. Instellingen voor sleutelzender en banden

    Test de frequentie van sleutelafstandsbedieningen en ondersteunt de selectie van het bandentype en de bandenspanning.

Meer specificaties

Bedrijfstemperatuur 0 tot 50°C (32 tot 122°F)
Opslagtemperatuur -20 tot 70°C (-4 tot 158°F)

Inhoud van de doos

  • 1×TS501 Pro-hoofdeenheid
  • 1×Hoofdkabel (OBDII)
  • 1×Mini-USB-kabel
  • 1×Stekker
  • 1×Instructies

Goed om te weten

Let op
  • Sensorprogrammering ondersteunt alleen Autel MX-Sensors.

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
AUTEL
Gewicht
400 g
MX-Sensor-programmering
315/433MHz, kopiëren via OBD, automatisch 1-16 aanmaken
Inleermethoden
Inleren bij stilstaand voertuig, automatisch, via OBD
TPMS functies
Activeert alle bekende sensoren, leest ID/druk/temperatuur/batterijstatus uit, leest/wist TPMS-foutcodes, test sleutelafstandsbedieningen
Scherm
2.3-inch TFT-kleurenscherm 320 x 240
Accu
3.7 V lithium-polymeer 2400mAh
Interface
Mini USB 2.0
Afmetingen
202.2 × 106.7 × 37.7 mm
Gewicht
0.4 kg
Compatibiliteit
Alle bekende OE TPMS-sensoren; programmering beperkt tot Autel MX-Sensor
Software-updates
Levenslang gratis updates (online via USB)

Schrijf een review

AUTEL MaxiTPMS TS501 Pro TPMS-inleer- en programmeerapparaat met MX-Sensor-programmering
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

MaxiTPMS TS501 Pro
AUTEL MaxiTPMS TS501 Pro TPMS-inleer- en programmeerapparaat met MX-Sensor-programmering

Prijsklasse: US$219.00 tot US$299.00

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina