AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/1-sensor-rubber-ver/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkAUTEL
Gewicht18 g
Frequentie315 MHz/433 MHz dubbele frequentie 2-in-1
Dekking98% van de OE-sensoren, circa 90% van de Noord-Amerikaanse/Europese/Aziatische voertuigen
Programmeren100% kloon van de oorspronkelijke voertuig-ID, geen opnieuw inleren nodig
KlepRubberen/metalen ventielen met de hand verwisselbaar (PRESS-ontwerp)
Drukbereik100 tot 900 kPa, nauwkeurigheid ±10 kPa
Temperatuurbereik-40°C tot +125°C, nauwkeurigheid ±5°C
Accu3.0 V, levensduur: 4-6 jaar
Afmetingen54.2 × 29.4 × 19.1 mm
Gewicht15.6 g (exclusief ventiel)
CompatibiliteitVereist Autel draadloos programmeerapparaat

Details

Eén programmeerbare sensor voor TPMS-voertuigen met 315 MHz en 433 MHz

De MX-Sensor combineert 315 MHz en 433 MHz in één programmeerbare TPMS-sensor, hier geleverd met een rubberen ventiel. Kloon de oorspronkelijke sensor-ID met een draadloos programmeerapparaat van Autel, zodat opnieuw inleren niet nodig is, zelfs nadat de sensor op het wiel is gemonteerd.

  • 315 + 433 MHz
  • ID klonen, geen opnieuw inleren
  • Programmeer na montage
  • Ventiel vervangen zonder gereedschap
  • Met serienummer

Belangrijkste kenmerken

  1. Twee frequenties in één sensor

    Eén sensor is geschikt voor vrijwel elk voertuig met TPMS, waardoor je minder voorraad nodig hebt en de installatie sneller verloopt.

  2. ID klonen

    Kloon de oorspronkelijke sensor-ID en monteer de MX-Sensor op dezelfde positie; opnieuw inleren is niet nodig.

  3. Draadloos programmeren op het wiel

    Dankzij het sterke sensorsignaal kun je de sensor draadloos programmeren, zelfs nadat deze op het wiel is gemonteerd.

  4. PRESS-ventielsteel met drukontgrendeling

    Rubberen en metalen ventielstelen zijn met de hand te verwisselen, zonder gereedschap voor de bevestiging aan de sensorkop; de stelen zijn bestand tegen kou, hitte en corrosie.

  5. Lekbestendige constructie

    Batterij van automotivekwaliteit en een uiterst nauwkeurig luchtventiel om luchtlekkage te voorkomen.

  6. Traceerbare kwaliteit

    Elke sensor is voorzien van een serienummer voor traceerbaarheid vanaf de fabriek.

Meer specificaties

Transmissievermogen 5-8 dBm
Opslagtemperatuur -40°C tot +150°C
Bedrijfsluchtvochtigheid 90%
Nauwkeurigheid van G-sensormeting ±15%

Goed om te weten

Let op
  • Voor het programmeren is een draadloos programmeerapparaat van Autel vereist; de verpakking bevat slechts één sensor.
Onderhoud
  • Werk de voertuigdekking regelmatig bij via het programmeerapparaat van Autel.

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
AUTEL
Gewicht
18 g
Frequentie
315 MHz/433 MHz dubbele frequentie 2-in-1
Dekking
98% van de OE-sensoren, circa 90% van de Noord-Amerikaanse/Europese/Aziatische voertuigen
Programmeren
100% kloon van de oorspronkelijke voertuig-ID, geen opnieuw inleren nodig
Klep
Rubberen/metalen ventielen met de hand verwisselbaar (PRESS-ontwerp)
Drukbereik
100 tot 900 kPa, nauwkeurigheid ±10 kPa
Temperatuurbereik
-40°C tot +125°C, nauwkeurigheid ±5°C
Accu
3.0 V, levensduur: 4-6 jaar
Afmetingen
54.2 × 29.4 × 19.1 mm
Gewicht
15.6 g (exclusief ventiel)
Compatibiliteit
Vereist Autel draadloos programmeerapparaat

Schrijf een review

AUTEL MX-Sensor 315/433 MHz programmeerbare TPMS-sensor met rubberen ventiel
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

1-Sensor, rubberversie.
AUTEL MX-Sensor 315/433 MHz programmeerbare TPMS-sensor met rubberen ventiel

Prijsklasse: US$30.00 tot US$2,299.00

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina