AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/mx-sensor-20-pack-metal-ver/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkAUTEL
Frequentie315 MHz/433 MHz 2-in-1
Aantal20 pcs
KlepMetaal (aluminium)
Drukbereik100 tot 900 kPa, nauwkeurigheid ±10 kPa
Temperatuurbereik-40°C tot +125°C, nauwkeurigheid ±5°C
Accu3.0 V, levensduur: 4-6 jaar
Zendvermogen5-8 dBm
Afmetingen54.2 × 29.4 × 19.1 mm
Gewicht15.6 g (exclusief ventiel)
VoertuigdekkingDekt 98% van de OE-sensoren, circa 90% van de Noord-Amerikaanse, Europese en Aziatische voertuigen
Software-updatesGeprogrammeerd met draadloze programmeerapparaten van Autel, 100% kloon van de oorspronkelijke ID

Details

Eén programmeerbare sensor voor TPMS-voertuigen met zowel 315 als 433 MHz

De MX-Sensor combineert beide frequenties in één klemsensor met een metalen ventiel. Programmeer de sensor met een draadloos programmeerapparaat van Autel, of kloon de oorspronkelijke sensor-ID zodat opnieuw inleren niet nodig is. Deze verpakking bevat 20 sensoren.

  • 315 + 433 MHz in één
  • 100% ID kloonbaar
  • Geen opnieuw inleren na klonen
  • Metalen ventiel
  • Pakket met 20 sensoren

Belangrijkste kenmerken

  1. 2-in-1 frequentie

    Eén sensor is geschikt voor vrijwel elk voertuig met TPMS, verlaagt de reparatiekosten en maakt de montage efficiënter.

  2. ID klonen

    Kloon de oorspronkelijke sensor-ID en installeer de MX-Sensor op dezelfde wielpositie zonder opnieuw inleren.

  3. Programmeren op het wiel

    Het sterke sensorsignaal maakt draadloos programmeren mogelijk, zelfs nadat de sensor op het wiel is gemonteerd.

  4. Ventiel met PRESS-ontgrendeling

    Het ontwerp met loskoppelbaar ventiel maakt het handmatig vervangen van de sensor eenvoudiger.

  5. Duurzame constructie

    Batterij van automotivekwaliteit, een vervangbare ventielsteel van aluminium/rubber die bestand is tegen kou, hitte en corrosie, en een zeer nauwkeurig luchtventiel dat luchtlekkage voorkomt.

  6. Traceerbare sensoren

    Elke sensor heeft een serienummer voor kwaliteitsopvolging vanaf de fabriek.

Meer specificaties

Opslagtemperatuur -40°C tot +150°C
Bedrijfsluchtvochtigheid 90%
Nauwkeurigheid van G-sensormeting ±15%
Sensortype Clamp-in

Inhoud van de doos

  • 20×Autel MX-Sensor, metalen versie

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
AUTEL
Frequentie
315 MHz/433 MHz 2-in-1
Aantal
20 pcs
Klep
Metaal (aluminium)
Drukbereik
100 tot 900 kPa, nauwkeurigheid ±10 kPa
Temperatuurbereik
-40°C tot +125°C, nauwkeurigheid ±5°C
Accu
3.0 V, levensduur: 4-6 jaar
Zendvermogen
5-8 dBm
Afmetingen
54.2 × 29.4 × 19.1 mm
Gewicht
15.6 g (exclusief ventiel)
Voertuigdekking
Dekt 98% van de OE-sensoren, circa 90% van de Noord-Amerikaanse, Europese en Aziatische voertuigen
Software-updates
Geprogrammeerd met draadloze programmeerapparaten van Autel, 100% kloon van de oorspronkelijke ID

Schrijf een review

AUTEL MX-Sensor 315/433 MHz programmeerbare TPMS-sensor met metalen ventiel – verpakking van 20 stuks
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

MX Sensor-pakket van 20 - metalen versie.
AUTEL MX-Sensor 315/433 MHz programmeerbare TPMS-sensor met metalen ventiel – verpakking van 20 stuks

US$599.00

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina