AUTOBOSSautoboss.com
Bron: https://autoboss.com/nl/product/mx-sensor-20-pack-rubber-ver/
0

Reviews

Nog geen reviewsDeel als eerste je ervaring met dit product.

Specificaties

MerkAUTEL
Frequentie315 MHz/433 MHz 2-in-1
Aantal20 pcs
KlepRubber (PRESS-snelwissel, verwisselbaar met metaal)
Drukbereik100 tot 900 kPa, nauwkeurigheid ±10 kPa
Temperatuurbereik-40°C tot +125°C, nauwkeurigheid ±5°C
Accu3.0 V, levensduur: 4-6 jaar
Zendvermogen5-8 dBm
Afmetingen54.2 × 29.4 × 19.1 mm
Gewicht15.6 g (exclusief ventiel)
VoertuigdekkingDekt 98% van de OE-sensoren, circa 90% van de Noord-Amerikaanse, Europese en Aziatische voertuigen
Software-updatesGeprogrammeerd met draadloze programmeerapparaten van Autel, 100% kloon van de oorspronkelijke ID

Details

TPMS-sensoren met twee frequenties die je programmeert voor het voertuig

Elke MX-Sensor combineert 315 MHz en 433 MHz in één sensor en wordt draadloos geprogrammeerd met een Autel TPMS-programmeerapparaat. Kloon de oorspronkelijke sensor-ID en monteer de sensor op dezelfde positie, dan is opnieuw inleren niet nodig.

  • 315 + 433 MHz
  • 20 sensoren
  • Rubberen ventielstelen
  • ID klonen, geen opnieuw inleren

Belangrijkste kenmerken

  1. Eén sensor, twee frequenties

    Eén onderdeelnummer dekt zowel toepassingen op 315 MHz als op 433 MHz, waardoor je minder sensoren op voorraad hoeft te houden.

  2. ID klonen

    Kopieert de oorspronkelijke sensor-ID; bij montage op dezelfde positie hoeft het voertuig de sensor niet opnieuw in te leren.

  3. Programmeren op of buiten het wiel

    De signaalsterkte maakt draadloze programmering mogelijk, zelfs nadat de sensor op het wiel is gemonteerd.

  4. PRESS-ventielsteel met drukontgrendeling

    Rubberen en metalen ventielstelen zijn met de hand te verwisselen, zonder gereedschap om de sensorkop te monteren.

  5. Duurzame constructie

    Batterij geschikt voor voertuigtoepassingen, een vervangbare ventielsteel en een uiterst nauwkeurig luchtventiel om luchtlekkage te voorkomen.

  6. Traceerbaarheid via serienummer

    Elke sensor heeft een serienummer om de kwaliteit vanaf de fabriek te kunnen volgen.

Meer specificaties

Opslagtemperatuur -40°C tot +150°C
Bedrijfsluchtvochtigheid 90%
Nauwkeurigheid van G-sensormeting ±15%

Goed om te weten

Let op
  • De sensoren moeten vóór gebruik worden geprogrammeerd met een draadloos TPMS-programmeerapparaat van Autel; dit apparaat is niet inbegrepen in deze verpakking van 20 stuks.

Aanbevolen

Opties kiezen

Levering

Verzending binnen 1-3 werkdagen

Betaalmethoden

  • Creditcard / BetaalkaartVisaMastercardAmerican Express
  • PayPalPayPal
  • Apple PayApple Pay
  • Google PayGoogle Pay
  • LinkLink
  • iDEAL | WeroiDEAL | Wero
  • BancontactBancontact
  • EPSEPS
  • Przelewy24Przelewy24
  • BancontactBancontact
  • BlikBlik
  • EPSEPS
  • iDealiDeal
  • MyBankMyBank
  • Przelewy24Przelewy24
  • TrustlyTrustly
  • MultibancoMultibanco

Beschikbare methoden kunnen verschillen per valuta en factuurland; de definitieve lijst wordt getoond bij het afrekenen.

Service

  • Veilig afrekenen

    Betalingen worden via een versleutelde verbinding verwerkt.

  • Ondersteuning na verkoop

    Neem contact met ons op bij vragen over installatie of gebruik.

Specificaties

Merk
AUTEL
Frequentie
315 MHz/433 MHz 2-in-1
Aantal
20 pcs
Klep
Rubber (PRESS-snelwissel, verwisselbaar met metaal)
Drukbereik
100 tot 900 kPa, nauwkeurigheid ±10 kPa
Temperatuurbereik
-40°C tot +125°C, nauwkeurigheid ±5°C
Accu
3.0 V, levensduur: 4-6 jaar
Zendvermogen
5-8 dBm
Afmetingen
54.2 × 29.4 × 19.1 mm
Gewicht
15.6 g (exclusief ventiel)
Voertuigdekking
Dekt 98% van de OE-sensoren, circa 90% van de Noord-Amerikaanse, Europese en Aziatische voertuigen
Software-updates
Geprogrammeerd met draadloze programmeerapparaten van Autel, 100% kloon van de oorspronkelijke ID

Schrijf een review

AUTEL MX-Sensor 315/433 MHz programmeerbare TPMS-sensor met rubberen ventiel – 20 stuks
Algemene beoordeling *
Wat viel je op?optioneel, maximaal 3
Foto's toevoegen0 / 5
JPG, PNG of WebP, maximaal 5 MB per bestand.

Beoordelingen worden gecontroleerd voordat ze verschijnen. Geverifieerde aankoop wordt automatisch toegevoegd als je e-mailadres overeenkomt met dat van een bestelling.

MX Sensor-pakket van 20 - rubberen versie.
AUTEL MX-Sensor 315/433 MHz programmeerbare TPMS-sensor met rubberen ventiel – 20 stuks

US$599.00

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina